.::: MENU :::.
CELOSVĚTOVÁ PETICE PROTI TÝRÁNÍ ZVÍŘAT!!!! KLIK
Sčítání lidu:

TOPlist

... péče o ně

Péče o mastné vlasy

18. ledna 2009 v 19:06 | Webmiss Lilísek :)
Používej pouze takovou kosmetiku, která není testovaná na zvířatech!!!!
Jak pečovat o mastné vlasy??

Mastné vlasy jsou oproti suchým vlasům potaženy slabou vrstvou tuku. Vlasy se začínají mastně třpytit a stále těžce popadávají. Mastné vlasy často bývají už jeden den po umytí opět potaženy touto tukovou vrstvičkou. Jemná regulace mazových žláz je zde velmi nesnadná a vyžaduje speciální péči.


Svědění pokožky hlavy

Svědění a svrbění na hlavě může být příznakem mastných vlasů. Proti tomu lze postupovat tak, že si vstříknete pár kapek oleje z čajovníku mezi prsty a těmi pak pročistíte vlasy u kořínků.

Péče o suché vlasy

18. ledna 2009 v 19:00 | Webmiss Lilísek :)
Používej pouze takovou kosmetiku, která není testovaná na zvířatech!!!!


Moderní člověk žije ve velmi náročné době. Shon, stres a nedostatek odpočinku neprospívá nikomu. Snažíte se vypadat skvěle za každé okolnosti a v každé situaci. Staráte se o sebe od A do Z, ale vše může zkazit jedna drobnost a tou jsou suché vlasy. V dnešním uspěchaném světě je to problém žen i mužů.
Jak poznat, že zrovna já patřím mezi ty méně šťastné, obdařené suchou kšticí? Příznaků je několik. Mezi první patří ztráta pružnosti a lesku, létavost vlasů, křehkost, lámavost a suchá pokožka. Můžete se každé ráno snažit několik desítek minut vytvarovat svůj účes, ale marně, opět jsou na vině suché vlasy. Kadeře se budou také špatně rozčesávat, neboť jsou zesláblé.
 
 

Reklama