.::: MENU :::.
CELOSVĚTOVÁ PETICE PROTI TÝRÁNÍ ZVÍŘAT!!!! KLIK
Sčítání lidu:

TOPlist

... udělej si sama

Dopřej svým vlasů zdraví z přírody!

10. ledna 2009 v 22:38 | Webmiss Lilísek :)

Díky obrovský výběru šampónů, kondicionéru, balzámů na vlasu a ostatní vlasové kosmetiky jsme spohodlněly. Už si téměř žádná z nás nemyje vlasy odvarem z kopřivy, aby se nám lépe leskly, ani se nesnažíme bojovat například s lupy přírodní cestou. O vše se postará "chemický průmysl". Ale zkuste dát opět šanci přírodě a vyzkoušejte staré osvědčené přírodní recepty - spolu si připravíme několik účinných vlasových vod z bylinek. Navíc to má ještě jednu výhodu! Máte zaručeno, že šampon (nebo jakýkoliv jiný přípravek), vyrobený pod vašima vlastníma rukama není testován na zvířatech! A na tom přeci záleží nejvíce :)...

Vyrob si vlastní bylinkový BIO šampón :)

10. ledna 2009 v 22:31 | Webmiss Lilísek :)
Přestože je na trhu velké množství kvalitní vlasové kosmetiky - šampónů, vlasových vod a regeneračních přípravků, můžeš si takový podobný přípravek vyrobit také sama z domácích zdrojů, jako to kdysi dělaly naše babičky. Navíc si uděláš radost účinným BIO produktem. Což znamená, ŽÁDNÉ TESTOVÁNÍ NA ZVÍŘATECH! :)


Bylinné šampóny vyrábíme tak, aby umyly vlasy i pokožku, oživily barvu vlasů a zároveň vlasy i pokožku regenerovaly. Také by nám měly vyhovovat svou vůní a hlavně musí splňovat požadavky různých typů vlasů - suché mají jiné nároky než mastné. Některé vlasy se špatně rozčesávají, jiné jsou příliš jemné.
 
 

Reklama